Můj blog pouze o Módě ZDE

Deníček a fotogalerie Callya ZDE

Pro někoho jsou kočky pouze zvířata, ale pro někoho je to svět, kterému obětuje i to nejcennější co má.. :)
Pokud máš svůj názor, ale nesdílíš ho s lidmi, kteří rádi snášejí společnost koček, nebude mít zřejmě návštěva této stránky velký přínos, ale i přesto zkus v sobě najít špetku takového citu, jaký vnímáme my.. :)

Kartáč,žínka a veterinář

23. prosince 2009 v 20:56

Kartáč

Víte,proč jsem do pokročilé výbavy dala zrovna veledůležitý kartáč?Protože každá kočka kartáč nepotřebuje.Třeba kočka Domácí,ta má kožich celke pestrý i bez nějaké péče,ale nějaká šlechtěná má kožich matný a tak zapracuje kartáč,který dokonale vyřeší problém-Zacucháné chlupy!Tenhle problém asi známe všichni,my,majitelové dlouhosrstých-polodlouhosrstých koček.


Žínka

Asi se ptáte,proč na kočku žínka,ale je potřebná.Asi je to týden,co jsem Ebony potřebovala umýt,ale protože je zima,nechtělo se mi jí chudáka koupat celou.Tak jsem našla mojí žínku na panenky(novou) a navlhčila jí.Pak jsem s ní pěkně Ebonku umyla a vytřela jí ručníkem do sucha.Vidíte?Ta pro kočky nevyužitelná žínka se promění ve zručnou pomocnici.

Veterinář

Veterinář je jedna z pokročilejších věcí.Kočka stejně jako pes musí docházet k veterináři.Je to sice nepříjemné,ale nutné..I pro nás je důležitý praktický doktor!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama